LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Images
tr: Resimler

en: Pages
tr: Sayfalar

en: delete
tr: sil

en: Status
tr: Durum

en: Operations
tr: İşlemler

en: File
tr: Dosya

en: Reset
tr: Sıfırla

en: Import
tr: İçeri aktar

en: Label
tr: Etiket

en: Default
tr: Varsayılan

en: Created
tr: Oluşturulma

en: Page
tr: Sayfa

en: Desc
tr: Azalan

en: Configuration
tr: Yapılandırma

en: Sort by
tr: Sıralama anahtarı

en: Result
tr: Sonuç

en: Apply
tr: Uygula

en: Not configured
tr: Yapılandırılmadı

en: Offset
tr: Başlangıç değeri

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Items per page
tr: Sayfa başına öğe sayısı

en: - All -
tr: - Tümü -

en: Page limit
tr: Sayfa sınırı

en: Asc
tr: Artan

en: Plugin ID
tr: Eklenti Kimliği
