LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to uk translation catalogue (29 entries)

en: Title
uk: Заголовок

en: Images
uk: Зображення

en: Pages
uk: Сторінки

en: delete
uk: видалити

en: Status
uk: Стан

en: Operations
uk: Операції

en: File
uk: Файл

en: Reset
uk: Скинути

en: Import
uk: Імпортувати

en: Label
uk: Мітка

en: Default
uk: Базово

en: Created
uk: Створено

en: Page
uk: Сторінка

en: Desc
uk: Спад

en: Configuration
uk: Конфігурація

en: Sort by
uk: Впорядкувати за

en: Result
uk: Результат

en: Apply
uk: Застосувати

en: Not configured
uk: Не налаштовано

en: Offset
uk: Зміщення

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Creator
uk: Автор

en: Publication
uk: Публікація

en: Items per page
uk: Елементів на сторінку

en: - All -
uk: - Усе -

en: Import status
uk: Стан імпортування

en: Page limit
uk: Обмеження сторінки

en: Asc
uk: Зрост

en: Plugin ID
uk: ID плаґіну
