LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Images
am: ምስሎች

en: Pages
am: ገፆች

en: delete
am: ሰርዝ

en: Status
am: ሁኔታ

en: Operations
am: ክወናዎች

en: Import
am: አስመጣ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: Default
am: ነባሪ

en: ID
am: አይዲ

en: Page
am: ገጽ

en: Sort by
am: ደርድር
