LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to ar translation catalogue (27 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Images
ar: الصور

en: Pages
ar: الصفحات

en: delete
ar: حذف

en: Status
ar: الحالة

en: Operations
ar: العمليات

en: File
ar: ملف

en: Reset
ar: إعادة تعيين

en: Import
ar: استيراد

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: تم الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Desc
ar: تنازلي

en: Configuration
ar: الضبط

en: Cron settings
ar: إعدادات كرون

en: Sort by
ar: فرز حسب

en: Result
ar: نتيجة

en: Standard
ar: معياري

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Items per page
ar: العناصر لكل صفحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Plugin ID
ar: معرف الملحق (plugin ID)
