LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to ca translation catalogue (26 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Images
ca: Imatges

en: Pages
ca: Pàgines

en: delete
ca: suprimeix

en: Status
ca: Estat

en: Operations
ca: Operacions

en: File
ca: Fitxer

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Import
ca: Importa

en: Label
ca: Etiqueta

en: Default
ca: Per defecte

en: Created
ca: Creat

en: Page
ca: Pàgina

en: Configuration
ca: Configuració

en: Cron settings
ca: Configuració de cron

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Result
ca: Resultat

en: Standard
ca: Estàndard

en: Apply
ca: Aplica

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Creator
ca: Creador

en: Publication
ca: Publicació

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Plugin ID
ca: ID del connector
