LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Title
da: Titel

en: Images
da: Billeder

en: Pages
da: Sider

en: delete
da: slet

en: Operations
da: Handlinger

en: File
da: Fil

en: Reset
da: Gendan

en: Import
da: Importér

en: Label
da: Etiket

en: Default
da: Standard

en: Created
da: Oprettet

en: Page
da: Side

en: Desc
da: Faldende

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Cron settings
da: Indstillinger for cron

en: Sort by
da: Sortér efter

en: Result
da: Resultat

en: Apply
da: Udfør

en: Offset
da: Forskydning

en: Machine name
da: Internt navn

en: Creator
da: Skaber

en: Items per page
da: Antal elementer

en: - All -
da: - Alle -

en: Asc
da: Stigende
