LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to de translation catalogue (31 entries)

en: Title
de: Titel

en: Images
de: Bilder

en: Pages
de: Seiten

en: delete
de: Löschen

en: Operations
de: Aktionen

en: File
de: Datei

en: Reset
de: Zurücksetzen

en: Import
de: Importieren

en: Label
de: Beschriftung

en: Default
de: Standard

en: Created
de: Erstellt

en: Page
de: Seite

en: Desc
de: Absteigend

en: Configuration
de: Konfiguration

en: Cron settings
de: Cron-Einstellungen

en: Sort by
de: Sortierung

en: Result
de: Ergebnis

en: Apply
de: Anwenden

en: Offset
de: Versatz

en: Machine name
de: Systemname

en: import
de: importieren

en: Creator
de: Urheber

en: Items per page
de: Elemente pro Seite

en: - All -
de: - Alle -

en: Import status
de: Twitter-Nachricht(Tweet) import

en: Pipeline
de: Vearbeitungskette

en: Pipeline name
de: Name der Verarbeitungskette

en: Page limit
de: Seitenbegrenzung

en: Asc
de: Aufsteigend

en: Plugin ID
de: Plugin-ID

en: File *
de: Datei *
