LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to eu translation catalogue (26 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Images
eu: Irudiak

en: Pages
eu: Orriak

en: delete
eu: ezabatu

en: Status
eu: Egoera

en: Operations
eu: Eragiketak

en: File
eu: Fitxategi

en: Reset
eu: Garbitu

en: Import
eu: Inportatu

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Created
eu: Sortua

en: Page
eu: Orria

en: Desc
eu: Beheraka

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: Cron settings
eu: Cron ezarpenak

en: Standard
eu: Estandar

en: Apply
eu: Ezarri

en: Offset
eu: Desplazamendua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: Creator
eu: Sortzailea

en: Publication
eu: Argitalpena

en: Items per page
eu: Elementuak orriak

en: - All -
eu: - Dena -

en: Asc
eu: Goraka
