LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Images
fi: Kuvat

en: Pages
fi: Sivut

en: delete
fi: poista

en: Status
fi: Tila

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: File
fi: Tiedosto

en: Reset
fi: Palauta

en: Import
fi: Tuo

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Created
fi: Luotu

en: Page
fi: Sivu

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Cron settings
fi: Cron-asetukset

en: Sort by
fi: Lajittele

en: Result
fi: Tulos

en: Standard
fi: Standardi

en: Apply
fi: Käytä

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Creator
fi: Luoja

en: Items per page
fi: Merkintöjä sivua kohti

en: - All -
fi: - Kaikki -
