LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to id translation catalogue (22 entries)

en: Title
id: Judul

en: Images
id: Gambar

en: Pages
id: Halaman-halaman

en: delete
id: hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Import
id: Impor

en: Default
id: Bawaan

en: Created
id: Dibuat

en: Page
id: Halaman

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Cron settings
id: Pengaturan cron

en: Sort by
id: Sortir dengan

en: Result
id: Hasil

en: Standard
id: Standar

en: Apply
id: Terapkan

en: Offset
id: Letak

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Items per page
id: Jumlah item per halaman

en: - All -
id: - Semua -

en: Page limit
id: Batas halaman

en: Asc
id: Urutan turun

en: Plugin ID
id: ID Plugin
