LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: Title
is: Titill

en: Images
is: Myndir

en: Pages
is: Síður

en: delete
is: eyða

en: Status
is: Staða

en: Operations
is: Aðgerðir

en: File
is: Skrá

en: Reset
is: Endursetja

en: Import
is: Flytja inn

en: Label
is: Merking

en: Default
is: Sjálfgefið

en: ID
is: Kenni

en: Created
is: Stofnað

en: Page
is: Síða

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Apply
is: Virkja

en: Creator
is: Stofnandi

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
