LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Title
ku: ناونیشان

en: Images
ku: وێنه‌کان

en: Pages
ku: پەڕەکان

en: delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Status
ku: ڕەوش

en: Operations
ku: کاره‌کان

en: File
ku: پەڕگە

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Import
ku: هاوردن

en: Label
ku: پێناس

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Created
ku: درووستکراوە

en: Page
ku: پەڕە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: Standard
ku: ستاندارد
