LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Images
lt: Vaizdai

en: Pages
lt: Puslapiai

en: delete
lt: šalinti

en: Status
lt: Būsena

en: Operations
lt: Veiksmai

en: File
lt: Failas

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Import
lt: Importuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Cron settings
lt: Cron nustatymai

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Result
lt: Rezultatas

en: Standard
lt: Standartinis

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Plugin ID
lt: Įskiepio ID
