LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to mn translation catalogue (14 entries)

en: Title
mn: Гарчиг

en: Images
mn: Зураг

en: Pages
mn: Хуудаснууд

en: delete
mn: устгах

en: Status
mn: Төлөв

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: File
mn: Файл

en: Reset
mn: Анхны хэвд оруулах

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Default
mn: Анхны утга

en: Created
mn: Үүссэн

en: Page
mn: Хуудас

en: Configuration
mn: Тохиргоо

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
