LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to ms translation catalogue (18 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Images
ms: Imej-imej

en: Pages
ms: Halaman-halaman

en: delete
ms: padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: File
ms: Fail

en: Reset
ms: Set semula

en: Default
ms: Lalai

en: Created
ms: Diciptakan

en: Page
ms: Halaman

en: Desc
ms: Menurun

en: Configuration
ms: Konfigurasi

en: Sort by
ms: Susun mengikuti

en: Apply
ms: Pohon

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: Items per page
ms: Item per halaman

en: - All -
ms: - Semua -

en: Asc
ms: Menaik
