LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to nl translation catalogue (27 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Images
nl: Afbeeldingen

en: Pages
nl: Pagina's

en: delete
nl: verwijderen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: File
nl: Bestand

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Import
nl: Importeren

en: Default
nl: Standaard

en: Created
nl: Aangemaakt

en: Page
nl: Pagina

en: Desc
nl: Aflopend

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Cron settings
nl: Cron-instellingen

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Result
nl: Resultaat

en: Standard
nl: Standaard

en: Apply
nl: Toepassen

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: import
nl: importeer

en: Creator
nl: Maker

en: Publication
nl: Publicatie

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Import status
nl: Status importeren

en: Asc
nl: Oplopend

en: Plugin ID
nl: Plug-in ID
