LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Images
nn: Bilete

en: Pages
nn: Sider

en: delete
nn: slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: File
nn: Fil

en: Reset
nn: Sett til standard

en: Import
nn: Importer

en: Label
nn: Etikett

en: Default
nn: Standard

en: Created
nn: Laga

en: Page
nn: Nettside

en: Configuration
nn: Oppsett

en: Sort by
nn: Sorter etter

en: Apply
nn: Bruk

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: - All -
nn: - Alle -
