LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to oc translation catalogue (22 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Images
oc: Imatges

en: Pages
oc: Paginas

en: delete
oc: suprimir

en: Status
oc: Estatut

en: Operations
oc: Accions

en: File
oc: Fichièr

en: Reset
oc: Reïnicializar

en: Import
oc: Importar

en: Label
oc: Etiqueta

en: Default
oc: Per defaut

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Created
oc: Creat(ada)

en: Page
oc: Pagina

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Sort by
oc: Triar per

en: Standard
oc: Estandard

en: Apply
oc: Aplicar

en: Offset
oc: Decalatge

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Items per page
oc: Elements per pagina

en: - All -
oc: - Tot -
