LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Pages
os: Фæрстæ

en: delete
os: схаф

en: Status
os: Статус

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: File
os: Файл

en: Reset
os: Раздæрау

en: Import
os: Импорт

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
