LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to fa translation catalogue (30 entries)

en: Title
fa: عنوان

en: Images
fa: تصاویر

en: Pages
fa: صفحه‌ها

en: delete
fa: حذف

en: Status
fa: وضعیت

en: Operations
fa: عمل ها

en: File
fa: فایل

en: Reset
fa: اعاده

en: Import
fa: ورود

en: Label
fa: برچسب

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: ID
fa: هویت

en: Created
fa: ایجاد گردید

en: Page
fa: صفحه

en: ,
fa: ،

en: Desc
fa: نزولی

en: Configuration
fa: پیکربندی

en: Cron settings
fa: تنظیمات وظایف خودکار

en: Sort by
fa: مرتب کن بر اساس

en: Result
fa: نتیجه

en: Standard
fa: استاندارد

en: Apply
fa: تایید

en: Offset
fa: جابجایی

en: Machine name
fa: نام دستگاه

en: Creator
fa: سازنده

en: Items per page
fa: عنصر‌ها در هر صفحه

en: ‹‹
fa: >>

en: ››
fa: <<

en: - All -
fa: - همه -

en: Asc
fa: صعودی
