LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (24 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Images
ro: Imagini

en: Pages
ro: Pagini

en: delete
ro: șterge

en: Status
ro: Stare

en: Operations
ro: Operațiuni

en: File
ro: Fișier

en: Reset
ro: Resetează

en: Label
ro: Etichetă

en: Default
ro: Implicit

en: Created
ro: Creat

en: Page
ro: Pagina

en: Desc
ro: Descendent

en: Configuration
ro: Configurație

en: Cron settings
ro: Setări cron

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Result
ro: Rezultat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Plugin ID
ro: ID-ul plugin-ului
