LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Images
se: Govat

en: Pages
se: Siiddut

en: delete
se: sihko

en: File
se: Fiila

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: Page
se: Siidu

en: Sort by
se: Sirre
