LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to sk translation catalogue (23 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Images
sk: Obrázky

en: Pages
sk: Stránky

en: delete
sk: odstrániť

en: Status
sk: Stav

en: Operations
sk: Operácie

en: File
sk: Súbor

en: Import
sk: Importovať

en: Label
sk: Označenie

en: Default
sk: Predvolené

en: Created
sk: Vytvorené

en: Page
sk: Strana

en: Desc
sk: Zostupne

en: Configuration
sk: Konfigurácia

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Standard
sk: Štandardná

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne

en: Plugin ID
sk: ID doplnku
