LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: delete
ta: நீக்குக

en: Status
ta: நிலை

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Import
ta: இறக்குமதி

en: Default
ta: பொதுஇருப்பு

en: Page
ta: பக்கம்
