LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Images
th: รูปภาพ

en: Pages
th: หน้า

en: delete
th: ลบ

en: Status
th: สถานะ

en: File
th: ไฟล์

en: Import
th: นำเข้า

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: ID
th: ไอดี

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: Configuration
th: กำหนดค่า

en: Result
th: ผล

en: Standard
th: มาตรฐาน

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง

en: Creator
th: ผู้สร้าง
