LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta2) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Images
ug: رەسىملەر

en: Pages
ug: بەت

en: delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Status
ug: ھالەت

en: Operations
ug: مەشغۇلاتلار

en: File
ug: ھۆججەت

en: Reset
ug: ئەسلىگە قايتۇرۇش

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Label
ug: بەلگە

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Created
ug: قۇرۇلدى

en: ,
ug: ،

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Sort by
ug: تىزىش

en: Apply
ug: قوللىنىش

en: - All -
ug: ھەممىسى
