LocalGov Publications Importer (1.1.0) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Title
ast: Títulu

en: Pages
ast: Páxines

en: Status
ast: Estáu

en: Operations
ast: Operaciones

en: File
ast: Ficheru

en: Import
ast: Importar

en: Label
ast: Etiqueta

en: Created
ast: Fechu

en: Configuration
ast: Configuración

en: Standard
ast: Estándar
