LocalGov Publications Importer (1.1.0) - en to ka translation catalogue (11 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Images
ka: სურათები

en: Pages
ka: გვერდები

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: File
ka: ფაილი

en: Import
ka: იმპორტი

en: Label
ka: სათაური

en: Created
ka: შექმნილია

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Result
ka: შედეგი
