LocalGov Publications Importer (1.1.0) - en to km translation catalogue (12 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Images
km: រូបភាព

en: Pages
km: ទំព័រ

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: File
km: ឯកសារ

en: Import
km: នាំចូល

en: Label
km: ស្លាក

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: Standard
km: ស្តង់ដារ

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
