LocalGov Publications Importer (1.1.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Images
te: బొమ్మలు

en: Pages
te: పేజీలు

en: Status
te: స్థితి

en: Operations
te: కార్యాలు

en: File
te: ఫైల్

en: Import
te: దిగుమతించు

en: Label
te: లేబుల్

en: Created
te: సృష్టితం

en: Result
te: ఫలితం
