LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to be translation catalogue (18 entries)

en: Title
be: Загаловак

en: Images
be: Малюнкі

en: Pages
be: Старонкі

en: delete
be: выдаліць

en: Status
be: Статус

en: Operations
be: Аперацыі

en: File
be: Файл

en: Reset
be: Скінуць

en: Import
be: Імпарт

en: Label
be: Подпіс

en: Default
be: Прадвызначана

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Created
be: Створана

en: Page
be: Старонка

en: Configuration
be: Налады

en: Sort by
be: Сартаваць па

en: Apply
be: Ужыць

en: Machine name
be: Машынная назва
