LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to bg translation catalogue (14 entries)

en: Title
bg: Заглавие

en: Pages
bg: Страници

en: delete
bg: изтрий

en: Status
bg: Статус

en: Operations
bg: Действия

en: File
bg: Файл

en: Reset
bg: Рестартирай

en: Import
bg: Импортирай

en: Label
bg: Заглавие

en: Default
bg: По подразбиране

en: Created
bg: Създадено

en: Page
bg: Страница

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Apply
bg: Търси
