LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Title
bn: শিরোনাম

en: Images
bn: ছবি

en: Pages
bn: পৃষ্ঠাসমূহ

en: delete
bn: মুছে ফেল

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: File
bn: ফাইল

en: Import
bn: আমদানী

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Configuration
bn: কনফিগারেশন

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
