LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to cs translation catalogue (22 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Images
cs: Obrázky

en: Pages
cs: Stránky

en: delete
cs: smazat

en: Status
cs: Stav

en: Operations
cs: Operace

en: File
cs: Soubor

en: Label
cs: Popisek

en: Default
cs: Výchozí

en: Created
cs: Vytvořeno

en: Page
cs: Stránka

en: Desc
cs: Sestupně

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Sort by
cs: Řadit dle

en: Apply
cs: Použít

en: Not configured
cs: Nenastaveno

en: Offset
cs: Posun

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Items per page
cs: Položek na stránku

en: - All -
cs: - Vše -

en: Asc
cs: Vzestupně

en: Plugin ID
cs: ID pluginu
