LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to cy translation catalogue (20 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Images
cy: Delweddau

en: Pages
cy: Tudalennau

en: delete
cy: dileu

en: Status
cy: Statws

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: File
cy: Ffeil

en: Reset
cy: Ailosod

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Default
cy: Diofyn

en: Created
cy: Wedi ei greu

en: Page
cy: Tudalen

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: Sort by
cy: Dosbarthu drwy

en: Apply
cy: Ceisio

en: Not configured
cy: Heb ei ffurfweddu

en: Offset
cy: Ongli

en: Items per page
cy: Eitemau pob tudalen

en: ‹‹
cy: <<

en: ››
cy: >>
