LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to el translation catalogue (25 entries)

en: Title
el: Τίτλος

en: Images
el: Εικόνες

en: Pages
el: Σελίδες

en: delete
el: διαγραφή

en: Status
el: Κατάσταση

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: File
el: Αρχείο

en: Reset
el: Επαναφορά

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Label
el: Ετικέτα

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Created
el: Δημιουργήθηκε

en: Page
el: Σελίδα

en: Desc
el: Φθί

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Sort by
el: Ταξινόμηση κατά

en: Result
el: Αποτέλεσμα

en: Apply
el: Εφαρμογή

en: Not configured
el: Δεν έχει διευθετηθεί

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Creator
el: Δημιουργός

en: Items per page
el: Είδη ανά σελίδα

en: - All -
el: - Όλα -

en: Asc
el: Αύξ
