LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Title
is: Yvirskrift

en: Pages
is: Síður

en: delete
is: strika

en: Status
is: Støða

en: Operations
is: Atgerðir

en: Reset
is: Tómstilla

en: Import
is: Flyt inn

en: Default
is: Standard

en: Created
is: Stovnað

en: Page
is: Síða

en: Machine name
is: Maskinnavn
