LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to fr translation catalogue (22 entries)

en: Title
fr: Titre

en: delete
fr: supprimer

en: Status
fr: État

en: Operations
fr: Actions

en: File
fr: Fichier

en: Reset
fr: Réinitialiser

en: Import
fr: Importer

en: Label
fr: Libellé

en: Default
fr: Par défaut

en: ID
fr: Identifiant (ID)

en: Created
fr: Créé

en: Sort by
fr: Trier par

en: Result
fr: Résultat

en: Apply
fr: Appliquer

en: Not configured
fr: Pas configuré

en: Offset
fr: Décalage

en: Machine name
fr: Nom système

en: Creator
fr: Créateur

en: Items per page
fr: Éléments par page

en: - All -
fr: - Tout -

en: Import status
fr: Statut de l'importation

en: Plugin ID
fr: Identifiant (ID) du plugin
