LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Images
hr: Slike

en: Pages
hr: Stranice

en: delete
hr: ukloni

en: Operations
hr: Operacije

en: File
hr: Datoteka

en: Reset
hr: Poništi

en: Import
hr: Uvezi

en: Label
hr: Oznaka

en: Default
hr: Zadano

en: Created
hr: Stvoreno

en: Page
hr: Stranica

en: Desc
hr: Silazno

en: Configuration
hr: Postavke

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Result
hr: Rezultat

en: Apply
hr: Primjeni

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: Asc
hr: Uzlazno
