LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (16 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Images
hy: Նկարներ

en: Pages
hy: Էջեր

en: delete
hy: հեռացնել

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: File
hy: Ֆայլ

en: Reset
hy: Վերականգնել

en: Import
hy: Ներմուծել

en: Label
hy: Պիտակ

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Configuration
hy: Կոնֆիգուրացիա

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
