LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to it translation catalogue (24 entries)

en: Title
it: Titolo

en: Images
it: Immagini

en: Pages
it: Pagine

en: delete
it: elimina

en: Status
it: Stato

en: Operations
it: Operazioni

en: Reset
it: Ripristina

en: Import
it: Importa

en: Label
it: Etichetta

en: Default
it: Predefinito

en: Created
it: Creato

en: Page
it: Pagina

en: Desc
it: Disc

en: Configuration
it: Configurazione

en: Sort by
it: Ordina per

en: Result
it: Risultato

en: Apply
it: Applica

en: Not configured
it: Non configurato

en: Offset
it: Scostamento

en: Machine name
it: Nome ad uso interno

en: Creator
it: Utente

en: Items per page
it: Voci per pagina

en: - All -
it: - Tutto -

en: Plugin ID
it: ID del plugin
