LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to jv translation catalogue (17 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Images
jv: Gambar

en: Pages
jv: Kācā

en: delete
jv: busak

en: Operations
jv: Operasi

en: File
jv: Berkas

en: Reset
jv: Baléknā

en: Import
jv: Ngimpor

en: Label
jv: Judul

en: Default
jv: Gawan

en: Created
jv: Digawé

en: Page
jv: Kācā

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
