LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Images
kk: Суреттер

en: Pages
kk: Беттер

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Operations
kk: Операциялар

en: Reset
kk: Ысыру

en: Import
kk: Импорт

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Created
kk: Құрылған

en: Page
kk: Бет
