LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (24 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Images
lv: Attēli

en: Pages
lv: Lapas

en: delete
lv: dzēst

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: File
lv: Fails

en: Reset
lv: Attīrīt

en: Import
lv: Importēt

en: Label
lv: Etiķete

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Created
lv: Izveidots

en: Page
lv: Lapa

en: Desc
lv: Dilst.

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Sort by
lv: Kārtot pēc

en: Result
lv: Rezultāts

en: Apply
lv: Apstiprināt

en: Not configured
lv: Nekonfigurēts

en: Offset
lv: Atkāpe

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Items per page
lv: Vienumi vienā lapā

en: - All -
lv: - Visi -

en: Import status
lv: Importēšanas statuss
