LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to mg translation catalogue (6 entries)

en: Title
mg: Lohateny

en: Pages
mg: Takelaka

en: delete
mg: fafao

en: Status
mg: Toetra

en: Operations
mg: Hatao

en: Configuration
mg: Fanamboarana
