LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to ml translation catalogue (10 entries)

en: Title
ml: തലക്കെട്ട്

en: Images
ml: ചിത്രങ്ങൾ

en: Pages
ml: താളുകള്‍

en: delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Operations
ml: പ്രവര്‍ത്തനങ്ങള്‍

en: Reset
ml: പുനഃക്രമീകരണം

en: Import
ml: ഇറക്കുമതി

en: Label
ml: അടയാളം

en: Result
ml: തത്ഫലം
