LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Title
my: ခေါင်းစဉ်

en: Images
my: ဓာတ်ပုံများ

en: Pages
my: စာမျက်နှာများ

en: delete
my: ဖျက်ရန်

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Operations
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: File
my: ဖိုင်

en: Reset
my: မူလပုံစံအတိုင်းပြန်ထားရန်

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Label
my: အညွန်း

en: Page
my: စာမျက်နှာ

en: Configuration
my: အပြင်အဆင်

en: - All -
my: - အားလုံး -
