LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Images
ne: तस्विरहरु

en: Pages
ne: पृष्ठ

en: delete
ne: हटाउनुस

en: Status
ne: अवस्था

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: File
ne: फ़ाइल

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: Import
ne: आयात गर्नुहोस्

en: Label
ne: लेबल

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: ID
ne: परिचय

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Configuration
ne: कन्फिगरेसन

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध

en: Machine name
ne: मशीन नाम
