LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to pt translation catalogue (27 entries)

en: Title
pt: Título

en: Images
pt: Imagens

en: Pages
pt: Páginas

en: delete
pt: apagar

en: Operations
pt: Operações

en: File
pt: Arquivo

en: Reset
pt: Redefinir

en: Import
pt: Importar

en: Label
pt: Rótulo

en: Default
pt: Padrão

en: Created
pt: Criado

en: Page
pt: Página

en: Desc
pt: Decrescente

en: Configuration
pt: Configurações

en: Sort by
pt: Ordenar por

en: Result
pt: Resultado

en: Apply
pt: Aplicar

en: Not configured
pt: Não configurado

en: Offset
pt: Deslocamento

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: Creator
pt: Criador

en: Publication
pt: Publicação

en: Items per page
pt: Itens por página

en: - All -
pt: - Todos -

en: Import status
pt: Importar status

en: Asc
pt: Ascendente

en: Plugin ID
pt: ID do Plug-in
