LocalGov Publications Importer (1.1.0-beta1) - en to sl translation catalogue (15 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Images
sl: Slike

en: Pages
sl: Strani

en: delete
sl: izbriši

en: Status
sl: Stanje

en: Operations
sl: Operacije

en: File
sl: Datoteka

en: Reset
sl: Ponastavi

en: Import
sl: Uvozi

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Page
sl: Stran

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: Machine name
sl: Strojno ime
